رسیده مژده که ایام غم نخواهد ماند . . . - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

رسیده مژده که ایام غم نخواهد ماند . . .

valentine

الحمد لله بیماری لئو متوقف شده . در مورد نام بیماری و جزئیاتش چیزی نمی تونم بگم .

در این حد می گم که خیلی نادره . و تا حالا تونسته با یاری و خواست خداوند و عوامل متافیزیکی و احیانا ، حتما ، تلویحا حضور من قلب  بیماری رو متوقف کنه . اما هنوز از بین نرفته . علائم تا حد زیادی کم شده . دکترش تا اینجا شاخ در آورده .عصب چشم  که عفونت کرده بود و قطع شده بود،  با بر طرف شدن عفونت، دیروز مثل تصاویر تلوزیونی که میاد و می ره یه لحظه تصویر داده و قطع شده .و این یعنی چیزی شبیه معجزه می خوام راضیش کنم  که با تلوزیون مصاحبه کنه . رگهای سرش هم دیگه از حالت نازک شدن مداوم خارج شده . تا اینجا فکر کنم کافیه . بقیش رو بعد از درمان شدن کامل به لطف خدا و توسل به آبروی صالحان بعد از بهبودی کامل می گم . شاید هم خودتون  توی تلوزیون دیدید. دکترش گفته با راضی شدنش به مصاحبه هم به نفع اون می شه و هم آقای دکتر . مسائل پشت پرده زیاده .

 پی نوشت 1:سال 85 یه مطلب داشتم توی این بازه ماهانه که دو تا لینک مربوط به کادوهای ولنتاین و عکس های خرید کادو توی تهران از انواع عروسک گرفته تا شکلات بود که بیشتر بازدید های وبلاگ مرهون اون مطلب کذایی هستش.

پی نوشت دو : احیانا به طور قطع 14 فبریه روز ولنتاین هست نه ولنتایم .و تاکید من هم روی تاریخ روز است و هم روی کلمه ولنتایم . و خودمون هم توی تاریخ باستانیمون در اواخر اسفند یه همچین روزی رو داریم . و حتما همه ی اینها بهانی ای است برای اینکه به کسانی که در دلمان عشق می ورزیم بگوییم دوستش داریم . ( البته برای اونهایی کخه هر روز می گیم دوستشان داریم هم ممکنه لازم بشه ولی لزوما لازم نیست . )

پی نوشت : کادوی ولنتاین من هم این مزاحم تلفنی طنز از داستان یوسف و زلیخا ست که برای دانلود می ذارم


این هم اینک دانلود

 

 

 

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱٠:٢٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸٧
    comment نظرات ()