قبل ازاعلام نتایج می نویسم . - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

قبل ازاعلام نتایج می نویسم .

هر کی می خواد رای بیاره بیاره . حتما انتخاب مردم بوده و مردم هم لیاقت کسی رو دارند که بهش رای دادند می خواد هر کدوم از این چهار نفر باشه .

من ساعت ١٠:٣٠ شب رای دادم .در مدت ٢٠ دقیه ای که در محل اخذ رای بودیم به مدت ١٠ دقیقه برق مدرسه قطع شد . این اتفاق در حالی افتاد که تمام خانه های اطراف حتی خانه سرایدار برق داشت !

از ساعت ١٠ شب حتی قبل تر که ما با ماشین توی شهر می چرخیدیم .تعداد بسیاری از مردم پشت درهای محل های اخذ رای مانده بودند که به مردم اجازه ورود رو نمی داند که علت بسیاری از اونها تمام کردن تعرفه رای بود .

از ساعت ١٠:٣٠ و حتی قبل تر درهای حوزه های زیادی بسته بود و اعتراض شدید مردم به این اقدام که به دلیل تمام شدن تعرفه یا ازدحام جمعیت اجازه ورود نمی دادند . حتی با چند سرباز که صحبت کردم گفت هر کسی اینجا یک چیزی میگه و من کاری که بهم میگن می کنم .

تعداد زیادی از مردم به دلیل رای نداد و پشت در ماندندو  در حداقل ۵ ، ۶ حوزه که من رفتم متفرق شدن و نتوانستند رای بدهند .

تا اینجا در چندین حوزه که  من خبر دارم و شمارش تمام شده محمود احمدی نژاد با اختلاف جلو افتاده . الان یه خبر هم از سایت رجا نیوز روی سایتشون رفت که در ساعت ١٢:۵٠ نیمه شب  رسما پیروزی رو اعلام کردند که من نمی دونم از کجا !؟

و در آخر اینکه یکی از دوستان می گفت ما که نفهمیدیم تو چیکار می کنی ؟ از اول تو ستاد نسیم میر حسین بودی ،بچه ها تو ستاد احمدی نژاد دیدنت . از قبل هم می گفتی که  علاقه قلبی به کروبی داری و حالا فقط نقل قول از رضایی می کنی که به ندای قلبتان گوش بدین و به اصلح رای بدین !!

لینک:

١-گزارش تکان‌دهنده کارکنان وزارت کشور درباره صدور حکم شرعی تغییر آراء(اینجا)

٢-حضور گسترده مردم و نگرانی از کمبود تعرفه‌ها (اینجا )

3- خیلی جالبه ساعت 1:40 شب و سایت ایرنا که خبرگزاری جمهوری اسلامی هست و از حامیان احمدی نژاد به دلیل شلوغی سرور بالا نمی یاد .و تعدا زیادی از سایت های طرفدار موسوی ف . یـــلتر شده .

پی نوشت :به هر کی رای دادم حدالاقل اش  پیش وجدانم سر بلندم . و در آینده افسوس نمی خورم که چرا و برای چه به ... رای دادم ..خیلی دلم گرفته .این شور مردم ، این کشور پر از ثروت ، این همه نقص ، دروغ ، دزدی و مردمی که . . فراموش میکنم.باید دید یک روز روزه که نذر کردم رو باید ادا کنم یا نه ؟

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ ; شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
    comment نظرات ()