مردم ایران باهوشند - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

مردم ایران باهوشند

خیلی ها رو دیدم که با دست بند سبز پای صندوق نوشتند : محمود احمدی نژاد

نه تنها من ، اکثر آشناهایی که توی حوزه ها بودند و قسم می خوردند .

مردم ایران که به احمدی نژاد رای دادند با هوش هستند و این هوش اونها رو به رای به احمدی نژاد ترغیب کرد.و این رو یادمون نره که میزان رای ملت است.

در جشن رئیس جمهور منتخب شرکت میکنیم .تا ایرانی آباد ،متحد و یک پارچه داشته باشیم .هر چند این میزان رای چیزی کم از دوم خرداد نداشت . اون هم در ۴ ساله دوم انتخاب رییس دولت.این رو تعداد آرای داده شده به احمدی نژاد میگه.

پی نوشت : دیشب صحبتهایی رو از نیـــــــک آهنــــگ   کــــوثر ( می خواستم لینک کنم متاسسفانه ف . ــــلتر بود ) شنیدم که برام جالب بود . ایشون بازنده این انتخابات رو مطبوعات معرفی کرد. چرا که به عقیده ایشون مطبوعات نقش آگاهی دادن به مردم رو دارند نه آگهی دادن و جانب داری از نامزد خاصی . فقط باید اطلاعات رو به مردم بدن و تصمیم گیری رو به عهده خود مردم بزارن. ( البته به جز روزنامه و نشریات حزبی مثل اعتماد ملی )‌و لی ما نشریه مستقل کم داشتیم.و اکثر روزنامه نگار ها دائما و به طور پایدار له یا علیه کسی قلم زدند و کمتر مستقل عمل کردند .

هر چند این نقد باقی هست که چرا ستاد اینتخابات کشور بر عکس سالهای گذشته نتایج آرا رو به صورت منطقه ای یا استان به استان اعلام نکرد و رویه جدیدی رو در اعلام نتایج پیش گرفت .

لینک :

١- هر نامزد در زادگاهش چقدر رای آورده (‌اینجا )

٢- برخی گروه‌ها با اعتراض به سلامت انتخابات به شعور ملت توهین کردند( اینجا )

3- موسوی: پیروز قطعی انتخاباتم/ سایت‌های موسوی: ایرنا، فارس و رجا دروغ می‌گویند( اینجا )

٣- متاسفانه آفتاب و تعداد زیادی از خبرگزاری های حامی میرحسین از دیشب تا حالا به روز نشدندو خبری از اعلام نتایج ننوشتند و واکنشی هنوز نشان ندادند.

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ ; شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
    comment نظرات ()