چه می شود اگر. . . - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

چه می شود اگر. . .

پیشنهاد می کنم به عالی جنابان وزارت بسیار محترم کشور .

لطفا اگر بیشتر از این نمی خواهید اوضاع بدتر شود و می خواهید تدبیر به خرج دهید لطفا اجازه تجمع و اعتراض قانونی را صادر فرمائید .

این کار چند مزایا دارد که اگر از اول به مردم بیشتر توجه می شد مطمئنا این اتفاقات ناگوار نمی افتاد و خونها ریخته نمی شد .

  اول اینکه مردم به طور قانونی اعتراضشان را  بیان می کردند .

 دوم اینکه همه چیز تحت کنترل بود و اگر اوباشی داخل مردم میشدند راحت تر شناخته می شدند .

  سوم اینکه اگر راهپیمایی و اعتراضی در غیر زمان اعلام شده انجام می شد راحت می شد با آنها بر خورد کرد .( و حتما به مجازاتشان رساند )

چهارم اینکه هر کس و ناکسی از هر جای دنیا پیدا نمی شد که برای این مردم و این مملکت بخواد تعیین تکلیف کنه و بگه به مردم و رای شان احترام بگذاری یا نه .

پنجم اینکه اعتماد مردم به نیروهای مردمی مثل بسیج و ... کم نمی شد .

ششم اینکه هر کسی به خودش اجازه نمی داد با چوپ و چماق به جان مردم بیفته .مردم می گم نه کسانی که به طور سازمان یافته قاطی مردم شدن .

هفتم اینکه . . .

 . . .

پی نوشت 1: نمی دانم چرا اینها را که نوشتم به فکر من می رسد اما به فکر بعضی ها نمی رسد .

پ .ن 2 : هر چی اتفاق مهم تو دنیا وجود داره باید توی خرداد و تیر باشه .مثلا وقتی کنکور داشتم جام جهانی بود . وقتی امتحان آخر ترم داری انتخابات . 18 تیر . 2 خرداد و البته 22 خرداد که حالا حالا هم ادامه دارد .دیروز جام زهر را نوشیدم . امتحان ندادم و رسما به . . .  رفتم.

پ.ن 3: عالیجنابان را به این خاطر گفتم که وزیر بسیار محترم کشور هم به لطف خداوند و فعالیت اقتصادی خودش بسیار ثروتمند هستند و خوب کسی که ثروت دارد احترامش واجب است و دوم اینکه به لطف خداوند قدرت هم دارند . کسی که قدرت هم دارد باز احترامش واجب است و صد البته کسی که هم ثروت دارد و هم قدرت احترامش بیسار بسیار زیاد واجب است .

پ.ن 4: این جمله چقدر در قسمت پایین مطالب در پرشین بلاگ دمده شده " ارسال به جشنواره اصلاح الگوی مصرف " . فکر کنم این پست به درد اصلاح الگوی مصرف بخورد .

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱٠:٤۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸۸
    comment نظرات ()