مقایسه خیلی بی ربط دو نفر - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

مقایسه خیلی بی ربط دو نفر

در این گیر و داد که همه ، همه را به آرامش دعوت می کنند یاد یک ینده خدایی افتادم که چند وقت پیش تقریبا داشت از تاریخ این مرز و بوم حذف می شد .یعنی بخواهم بهتر بگویم حذفش میکردند .این بنده خدا کسی بود که برای این کشور نه تنها یک نام بود بلکه نماد بود . مدال شجاعت داشت .غرور ملی بود و افتخار.

مسئله را سیاسی اش نکنید .این بنده خدا علی دایی بود . کسی که برای همه ما یک نماد از ایران بود. سر مربی تیم ملی بود . مایه افتخار و غرور ملی . اما همین فرد یک مشکل بزرگ داشت .این مشکل فقط عدم برقراری درست ارتباط با رسانه ها و مردم بود . وقتی خبر نگاران سر به سرش میگذاشتند کمی عصبانی می شد . کمی لحنش عوض می شد . اما همچنان سعی میکرد بی احترامی نکند . و حرفی نزند که به کسی بر بخورد

اما با تمام خدماتش برای ورزش و فوتبال این کشور و تمام جوانگاریی که کرد یک شبه بدون حتی یک باخت عزل اش کردند و تا مدتها نامی از او نیاوردند .انگار که اصلا از اول نبوده و نبوده .

خوب اینها را گفتم که یک یاد آوری کوچک کرده باشم . آقای احمدی نژاد که الان در کنفرانس شانگهای بسر می بری یادت باشد که شمایی که به بعضی ها خس و خاشاک می گویی و لحن صحبتت بد می شود . و این چنین نیروهای امنیتی و غیر امنیتی به جان مردم می افتند و می زنند و می گیرند و . . . .نکن . علی دایی این کار ها را نکرد و الان خبری ازاو در ورزش نیست . تلوزیون هم بارها به عدم تعامل درست او با مردم و رسانه  اشاره کرد . مطبوعات هم بارها گفتند  .گوش نکرد .او هم مخالفان زیادی داشت . خواسته یا نخواسته فعلا شما در سمت رئیس دولت این کشور هستی . یاد تیتر فردای  2 خرداد روزنامه رسالت در زمان خاتمی می افتم .14 میلیون به خاتمی رای ندادند .حالا هم 14 میلیون حداقل به شما رای نداده اند .این راهش نیست .شما خدمت گذار مردمی .

 

هزار راه برای رسیدن به خدا وجود دارد .

پی نوشت :پیشنهاد مهمی می کنم ،  خواهشا همه ی ، همه روز جمعه در نماز جمعه شرکت کنید .شمایی که در تهران هستی . این همه روز تلاش کردی که فلان کس رای بیاورد . این یک روز هم رویش. فردا از اول صبح به محل نماز جمعه بروید و در صف اول داخل صحن بنشینید. صدای شما به رهبری بهتر می رسد . ثوابش هم تقسیم !خیلی مهم است لطفا در انتشار این مطلب کمک کنید .

پی نوشت :لینک عکس

1-اولی یک خبر غیر تایید شده است که کسی که این عکس را گرفته نوشته بود که این برگه را در حوالی تهران در مسیر محل کارخانه اش پیدا کرده که یکم عجیب به نطر می رسد و نن.شته که تعداد برگه ها بالای صد تا بوده که کارگرها  همه را بر داشته اند و چند تا دست این بنده خدا افتاده .مطمئنا سوزاندن برگه ها که امن تر است تا در بیابان رها کردنشان ؟؟؟؟ (+)

2- این عکس بسیار جالب شباهت یا  یکی بودن دو نفر در دو موقعیت را نشان میدهد .که عکس شماره یک اش درپست قبل  بود و خودم هر دو عکس رو جدا دیده بود ولی متوجه نشده بودم (+)

3-از 29 هزار واجد شرایط 31هزار نفر رأی دادند!(+)

   + کسی معمولی تر از همه ; ۸:٥٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸
    comment نظرات ()