شروع یک اصلاحات - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

شروع یک اصلاحات

در یک اقدام کاملا منتظره و فکر شده و البته تایید شده از طرف خودم که لایحه اش رو خودم تقدیم خودم کردم اقدامات زیر رو در جهت بهبود اوضاع روحی که طی چند مدت اخیر به روح و جان شخص بنده وارد شده بود انجام می دهم:

کلید واژه های وبلاگ رو بر داشتم .

آرشیو رو که قبلا بر داشته بودم و مانند دستورات سالانه خیلی جاها من هم این حرکت رو تا اطلاع ثانوی تایید می کنم .

به علت حجمه انتقادها و پیشنهادها کامنت دونی رو غیر فعال خواهم کرد .و البته یک علت دیگر هم دارد که شرمنده دوستان دور و نزدیک نشویم .

اقدامات بعدی طرح تعویض موسیقی از انواع پاپ و غیر پاپ و راک و انواع جینگل بنگول ها به موسیقی سنتی ( فعلا شهرام ناظری رو عشق است و شجریان )

جهت پر کردن اوقات فراغت طرح های مختلف معنوی ، زبان آموزی ، و . . .

کارهای دیگری هم صورت گرفته کهممکن است به بصر برسد .

در مورد مسائل اجتماعی اخیر همه فصل الخطاب را شنیدید. نماز جمعه دیروز را هم شنیدید. جواب شورای نگهبان هم که اعلام خواهد شد .حتما کیهان هم که می خوانید .هر کی خوشش میاد یا نه رئیس جمهور با رای ملت انتخاب شده . صحبت های رهبری هم گفته شد .همیشه باید یک نفر حرف آخر رو بزنه که زده شد .

پی نوشت : هر کاری که منو از این اوضاع روحی در بیاره انجام میدم . کارهایی که باید کرد و کارهایی که نباید کرد . فقط یه مشکل کوچولو می مونه اون هماین رمان یاسمین که در توضیحات این کتاب نوشته شده بود اگر سابقه خودکشی دارید این کتاب رو نخونید .ولی نگفته اگر وضع روحیتون خراب نخونید . و یک عادت بد در من هست که وقتی افسردگی مقطعی می گیرم هر کاری که اونو شدید تر میکنه می کنم مثل آهنگ های داریوش گوش کردن و رمان و داستان های غمگین خوندن و . . . بهمین دلیل اقدانمات بالا رو انجام می دم تا جلوش رو بگیرم .

 

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ; شنبه ٦ تیر ۱۳۸۸
    comment نظرات ()