این روزها خیلی می ترسم . - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

این روزها خیلی می ترسم .

این روزها احساسی که من رو بیشتر از بقیه تحت تاثیر خودش قرار داده اسمش ترس .این حس خیلی برام نا مانوس نیست . نه اینکه ترسو باشم . نه ! .اما به طور مدام به سراغم میاد .

راستش خیلی می ترسم از عاقبتم .خیلی می ترسم از حرکاتی که ممکنه درموقعیتهای مختلف انجام بدم . حتی ، حتی رو که می گم یعنی بیشتر از همه از خدا می ترسم . از اینکه بخواد عقوبت کنه و مو رو از ماست بکشه . از اینکه چیزهایی که اینجا می نویسم وبال گردنم بشه . خرم رو بگیره و ول هم نکنه . از اینکه قداست قلم رو زیر سوال برده باشم .قلم قلم قلم ، نوشتن تا جایی که من می دانم مقدس است و قلم که می نویسد . که برش قسم خورده شده . از اینکه جانب دارانه و از سر تعصب نوشته باشم . از اینکه حقی رو هر چند کوچک پایمال کرده باشم .از اینکه از خالص ننوشته باشم و از غرض چیزی گفته باشم .این روزها خیلی می ترسم .خوشبختانه از تنها چیزی که نمی ترسم مردن . از رنج بعد از مرگ هم نمی ترسم .هر چند  وقتی می گم از عقوبت می ترسم . بیشتر از عقوبت خجالت کشیدن در درگاه نور می ترسم .

حالا می دانم که چرا علی (ع) می گوید حکومت نزدمن از خیلی چیزهای پست و کثیف هم بی ارزش تر است . می ترسم بازیچه بوده باشم و دیانتم هر چند ناچیز ملعبه سیاست دنیا طلبانه شده باشد .

پی نوشت : الهم الرزقنا توفیق طالعه . الهم الدخلنی فی الرحمتک و تبدل السیئاتنا بالحسنات .الهم اخرجنی من ظلمات الوهم و کرمنی بنور الفهم .لا اله الا انت . سبحانک . انی کنت من الظالمین .و در آخر یکی از بهترین دعا ها که دوستش دارم:ایاک نعبد ایاک نستعین. اهدنا الصراط المستقیم .صراط الذین انعمت علیهم .غیر المغضوب علیهم و الضالین.

لینک:

1- شهرداری تهران بزرگ منتشر کرد .نقشه کاملی از تهران (+)

2-اگر شما نوکیا داریدبا این ترفند رادیو رو بدون هدست بگیرید.(+)

 

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ تیر ۱۳۸۸
    comment نظرات ()