روزهای بدون تو حتی بوی سیگار هم نمی دهد - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

روزهای بدون تو حتی بوی سیگار هم نمی دهد

sigar+ نوشمک خوردن +صورت+رنگارنگ

نمی تونم بگم کاملا ازش بریدم . نه نمی تونم بگم

حتی نمی تونم بگم ازش دل بریدم . بازم نه ! نمی تونم.

اما چند وقتیه که خیلی کمتر سراغش می رم. به خصوص وقتی ناراحتم. و سعی می کنم که با هاش کیف کنم . میگفت تا وقتی سراغش برو که تو با اون حال کنی نه اون با تو ( ادبیاتش عامیانه و کوچه بازاری بود ) در غیر این صورت اسیرش میشی . فقط سیگار رو نمی گم . هر چیزی.این راه بهتریه . برای زندگی کردن.

از  14تیر تا حالا دو نخ + چندین تک کام از سیگار بقل دستی .

پی نوشت : سه تا چیز هست که بهم احساس خوبی میده و تصویر ذهنیش منو هیجان زده می کنه : سیگار + لیوان چای/قهوه + نوشتن . یک چهارمی هم داره که جز تامه است و از یکی از عناصر نام برده با چیز دیگری حاصل می شه که به تنهایی و به دست من نیست . ولی خوب دیگه .تا امروز خیلی بهتر شدم . و اون حس بد پاک کردن صورت مسئله رو دیگه ندارم . کمتر از کوره در می رم و هیجانات هم کمتر به مرحله بروز می رسه . در کل آروم تر شدم.(از جایگزین خوبیاستفاده می کنم . نوشمک بود اسمش . آره به جای سیگار .حس مکش رو جبران میکنه .)

کتابهایی که می خوانم: در حال حاضر کتاب 11min ( یازده دقیقه ) از پائولوکوئیلو رو می خونم .چون ما پول خرید کتاب را نداریم . انواع کتاب را با نسخه های موبایلی می خونم . همین چند روز پیش بود که یک بلوتوث هم برای کامپیوتر خریدم تا کار انتقال فایلهای کتابها به موبایل راحتر تر باشه . این کتاب یازده دقیقه حال و هواش با کتابهای دیگه کوئیلو فرق داره . داستان دختری هست که از کودکی اتفاقاتی که در رابطه با انسانهای اطرافش براش میفته رو نقل می کنه . و اینکه یک تفکر به" ظاهر "درست می تونه اون به چه منجلاب وحشتناکی برسانه . شبی  300 دلار برای او وقتی که یک دختر بالغ و زیبا شده وسوسه بر انگیزه . والبته فکر می کنه که با این سودا می تونه بعد از چند سال زندگی خوبی رو دست و پا کنه و با کسی که دوست داره ازدواج کنه و صاحب یک زندگی و بچه بشه.دختری که عاقبتی به جز ...!خودتون بخونید.

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ تیر ۱۳۸۸
    comment نظرات ()