درمان با گیاهان دارویی - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

درمان با گیاهان دارویی

دستاش به شدت لرزه داشت . و هر چند ثانیه یک بار دستاش رو توی هم قفل می کرد و انگشتاش رو به هم فشار می داد . پسری حدودا بیست و سه یا چهار ساله که بر اثر ناراحتی عصبی این جوری شده بود . پیش چند تا دکتر و متخصص برده بودنش به قول پدر و مادرش از وقتی که پیش اونها برده بوندنش حالش بهتر نشده بود بد تر هم شده بود .از دو سال پیش تحت درمان بوده و تا حالا هیچ نتیجه ای نگرفته بودن . پسرشون رو آورده بودن پیش ما برای اینکه اگر احیانا دارویی گیاهی هست بهشون بدیم . نمی دونم با توصیه بود یا نه . ولی می دونم که خونشون نزدیک مغازه بود . چند ایستگاه پایین تر . توی طب قدیم به این بیماری می گن داء الرقص . یعنی مثل حرکات رقص مانند اعضا بدن بدون اختیار به حرکت در میان . عکس مغزی MRI ,و سی تی اسکن هم ازش گرفته بودن که نتایجش خوب بود . یعنی مشکل مغزی و تمور یا اشکال دیگه ای نبود .

درمانش با  جوشانده بود و دو نوع عرق که باید مخلوط می شدن . هزینه شون 30-40 تومن شد که پدرش با اکراه و شک پرداخت کرد . 

از این جریان دو ماه می گذره . به لطف خدا پسرشون کاملا خوب شده بود امروز پدر و مادر و پسر اومده بودن برای تشکر  . الان که اینو می نوسم خیلی خوشحالم . این برام از هر لذتی شیرین تره .باز هم درمان گیاهی برای بیماری که طب جدید نتونسته بود مثمر ثمر باشه جواب داد . 

در کل برای درمان بیماری های اعصاب و روان و ناراحتی های عصبی ، جنون ، افسردگی ، بی خوابی ، لرزش بدن ، زود جوشی و  اکثر ناراحتی های عصبی با گیاهان می شه بهتر و بی ضرر یا کم ضرر جواب گرفت .

"هو الشافی "

   + کسی معمولی تر از همه ; ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩۱
    comment نظرات ()