حالش بهتر شده .اما هنوز دلتنگی میاد سراغش.آخه ترک کرده بود - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

حالش بهتر شده .اما هنوز دلتنگی میاد سراغش.آخه ترک کرده بود

  • روزهای زندگی دارن طی می شن. این چند روز هوا بارانی یه .یکم ازحال و هوای هفته گذشته در اومده.(‌خودشو میگه )‌ .لئو خیلی کمکش کرد .خانم میم همچنان داره مقاومت می کنه که آقای میم باهاش تماس بگیره . شاید هم عین خیالاتش نیست ! (‌که این بار رو بعید می دونم ).
  • آقای میم(‌خودشو میگه ) خیلی دلش می خواد که یه عکس از مغازشون بندازه و بذاره توی وبلاگش.اما چون سر شناسه و خیلی ها می شناسنش !(بذار  دو تا نوشابه دیگه هم برا خودم باز کنم )‌ احتمال لو رفتنش خیلی زیاده. ببینه میتونه راهشو پیدا کنه .
  • آقای میم انرژی شو جمع کرده و می خواد اینبار یه کارایی بکنه.اهل نامردی نیست .خیالتون راحت . اما حالا که خانم میم  نمی خواد دست از سرش برداره ، وقتی تمام بلاتکلیفی های زندگی شو به آقای میم انتقال میده . وقتی میاد و بعد از چند وقت دست رد به سینه اش می زنه . وقتی تمام دنیا رو گشته و باز می بینه بهتر از اون نمی تونه پیدا  کنه. وقتی که مث یه زاپاس به آدم ها نگاه می کنه و  فکر می کنه هر وقت که بهش احتیاج داشت می تونه بیاد سراغش و با اون سر کنه .وقتی که می دونه با هر بار اومدنش و رفتنش دنیای اونو بهم میزنه اما براش اهمیت نداره که چی به سر دیگران میاد. وقتی که احساسات دیگران براش ارزشی نداره . وقتی که . . . .
  • حالا آقای میم  می خواد  می خواد  می خواد انرژی شو جمع کنه و کارای مهمی انجام بده.می خواد بهش نشون بده اگه کسی یکی رو از ته دلش خواست اون شخص نباید هر کاری که خواست به سرش بیاره . می خواد نشونش بده که نباید از دوست داشتن کسی سو استفاده کرد . می خواد نشونش بده که نباید غرور کسی رو خورد کرد.حق هر کسی هست که بخواد با کسی دیگه ای باشه یا نباشه . اما هیچ کسی حق نداره با عواطف کسی بازی کنه.

   + کسی معمولی تر از همه ; ٩:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ آبان ۱۳٩۱
    comment نظرات ()