thank god for every things - روزهایی به کوتاهی زندگی

روزهایی به کوتاهی زندگی

نقد , طنز , داستان , شعر , روزنوشت

thank god for every things

عاشقانه یعنی :
برای هیچکدوم از کنکور هایی که دادم اضطراب نداشتم . دیشب بخاطر کنکور اون به سختی خوابیدم .امروز هم که رسوندمش سر جلسه ، خودم از همه بیشتر اضطراب داشتم .قلبم تو دهنم بود .

عاشقانه یعنی :
دیروز قرار بود لئو از "... " بیاد کرمانشاه .از طرفی دیروز دلم گرفته بود .مثل بعضی وقتها که دل هر آدمی میگیره . اما دو سال بیشتر بود که به خودم اجازه اشک ریختن رو نداده بودم .حتی برای مرگ بستگان و آشنایان .اما دیروز همین طور داشتم گریه می کردم .بدون اینکه دلیل موجهی داشته باشم .خودم هم نمی دونستم چرا .از طرفی خوشحال بودم که دوباره می تونم گریه کنم .از طرفی نمی دونستم چرا .فقط دلم شور می زد .ساعت حدودا 10 شب بود . چند بار رفتم در خونه تا ببینم که اومده یا نه .یه نیم ساعتی دیر کرده بود .اومدم تو دوباره نشستم سر کتابهام که تلفن زنگ زد .
کد "..." افتاده بود .نمی تونستم تو اون لحظه هیچ فکری بکنم .فقط گوشی رو برداشتم .لئو بود .گفت که 1 ساعت پیش ماشینشون از دره افتاده پایین .راننده و دو نفر دیگه در دم مردن . اون زنده مونده و یکی دیگه .که اون یکی هم جفت پاهاش شکسته .می گفت که حال خودش کاملا خوبه .نمی دونستم چی باید بگم .خوشحال بود . و ناراحت از اتفاقی که افتاده .فعلا نمی تونم ببینمش چون برش گردوندن به "..." . باید چند روز دیگه صبر کنم .و باز می گم سفر یه عزیز سخته و سخته .
به هر حالا خدایا بازم گل کاشتی .
می دونم بادمجان بم آفت نداره حتی اگه خود بم زیر و رو بشه

پی نوشت:بعد از امتحانات می خوام یه دستی به قالب اینجا بکشم .یه کم داره سنگین می شه پی نوشت 2: یه خبرخوب برای طرفداران گوگل ریدر مثل خودم ، اونم اینکه بلاخره تیم گوگل قابلیت از راست به چپ رو به متنهای فارسی در گوگل ریدر اضافه کرد .حالا اگه شما هم یه عالمه سایت و وبلاگ توی گوگل ریدرتون دارید که مطالب جدیدشون رو از این طریق می خونید می تونید نوشته های فارسی رو از راست به چپ ببینید .مثلا آدرس rss اینجا اینه (+)
دو چیز رو توی اینترنت فراموش نکن .1: گوگل 2: فایرفکس

پی نوشت 2: یه دفتر شعر در سایت شعرنو  درست کردم که شعرها م رو از گذشته تا حالا و بعد به مرور توی سایت میگذارم .این هم آدرس پروفایل ( اینجا )

   + کسی معمولی تر از همه ; ۸:٥٤ ‎ق.ظ ; شنبه ٩ تیر ۱۳۸٦
    comment نظرات ()